That Should Be Me 18 - Pomsta naruby

10. february 2011 at 8:30 | HanisShka |  002 > That Should Be Me...
justin-b-i-e-b-e-r.blog.cz
Na velkých nástěnných hodinách odbila 10 hodina večerní. Justin mi spokojeně podřimoval na břiše a já si rukou zakrývala nahé poprsí. Taky si nemohl lehnout nějak normálně, abych se mohla aspoň zakrýt peřinou. Společnost nám dělala jen malá noční lampička, která stála na stolku vedle postele. Byla to taková vymakaná věcička. Mohla zářit jak Slunce na Bahamách nebo také lehce světelně blikat jak hořící svíčka. Všechno okolo to tvořilo tak krásnou romantickou atmosféru, že si člověk nedovedl představit lépe strávený večer se svým přítelem.


Když si vzpomenu, že je před námi ještě noční párty, kam dorazí samozřejmě i Usher, Justinovi kamarádi a dokonce i mí přátelé, vůbec se mi tam nechtělo. V tu chvíli Justinovi zapípala SMS, ale jeho to jaksi… neprobudilo. A tak jsem mu opatrně sundala hlavu ze svého břicha, natáhla si na sebe spodní prádlo a tričko a přešla k telefonu. Mám ho vzbudit nebo si to rovnou přečíst? Je to zpráva od Scootera, nic by se nemohlo stát, kdybych si to přečetla.

A taky že ne. Scooter se ho jen ptal, kdy asi tak dorazí na tu párty, aby tam na něj nečekal moc dlouho.
"Čau
big bro, dorazím asi tak v 10:30, nevadí? Nečekej tam na mě moc dlouho, bye!" napsala jsem mu místo Justina, aby si aspoň ještě 15 minut mohl zdřímnout. Na to, že žárlil jak prase, když jsem se bavila se Sterlingem… a že jsem na něj byla také hodně naštvaná, se to všechno vyvinulo v úplně jinou situaci. Asi se tohle bude muset dít častěji, protože to rčení: "Nejlepší sex je usmiřovací." Tak to rčení totiž je úplně pravdivý. Ale ne, kvůli tomu bych přece nemohla stále trápit Justina. Taková mrcha nejsem.

"Kdopak mi psal?" zasmál se Justin, když zjistil, že ještě stále mám v ruce jeho telefon, ale už na něj nekoukám. Hold jsem byla až moc zamyšlená. Popravdě mě ani nevylekal. Klidně jsem se k němu otočila a pousmála se.
"Promiň, že jsem ti to četla, ale nechtěla jsem tě budit," pousmála jsem se a posadila se k němu na postel.
"To nevadí," usmál se na mě Justin a políbil na tvář. Objal mě kolem pasu a naváděl mě, abych se na něj posadila. To v tu chvíli nepřipadalo v úvahu, jinak bychom se na tu párty v 10:30 opravdu nedostali.
"Psal Scooter. V kolik asi tak dorazíš… za 20 minutek tam máme být, takže koukej vstát z té postele a oblíknout se… a neber si nic bílého; víš, jak to pak dopadá," usmála jsem se a políbila ho na čelo. Vstala jsem z postele a otevřela kufr.

Přemýšlela jsem, v čem bych se asi tak Justinovi líbila. On byl teď v koupelně a upravoval si účes do svého slavného rozcuchu. Ten jeho nový účes mě vždycky tak vzrušoval. Nevím, jak se udržím teď.

Nakonec jsem si vybrala mini šaty s velkým lemem, který vedl pod zadkem. Byla to taková pojistka, kterou vymyslela mamka. Protože tyhle šaty v měsíční barvě se zvláštním střihem ramínek a většího výstřihu jsem děsně milovala a mamka vždycky nesnášela, když se musela ohýbat kvůli tomu, že já se ohnout nemohla (to by mi bylo vidět asi úplně všechno), přišila mi tam velký černý lem, který pořádně držel na stehnech. Vlastně to byl takový elastický pás, který patřil ke společenským bílým šatům na pas.
Pak jsem si také vzala černé síťované silonky se vzorem růží a černé páskové boty na podpatku. Ale naštěstí ten podpatek nebyl tak vysoký - abych totiž nepřerostla Justina. Přijde mi hloupý, aby menší holka najednou svého kluka přerostla - pro něj to musí být děsný nezvyk. A vypadalo by to hlavně hloupě.

Na krk jsem si vzala zlatý řetízek s přívěskem ve tvaru srdíčka a pak se začala rozhodovat, jaké náušnice si vzít. Ksakru… s JB nebo MJ?! Byla jsem totálně v háji. Kdybych si vzala MJ, mohlo by to Justina urazit, že jsem si nevzala JB :D A kdybych si vzala JB, mohlo by to u novinářů a jeho kámošů vypadat, že jsem i nějaká tajná fanynka. Ne, vezmu si MJ a hotovo.
Pak jsem si samozřejmě vzala prstýnek s "I Love You" od Justina… a navoněla se jeho novým parfémem.

"Pááni, Eli… ty jsi… přenádherná," vyslovil nahlas Justin, když stál ve dveřích koupelny. Když jsem se k němu otočila, zůstala jsem koukat taky.
"To ses takhle vystrojil kvůli Usherovi?" zasmála jsem se a přešla k němu. Měl na sobě černé kalhoty, ale takové jiné. Z falešných diamantů tam měly iniciály JB - a to do fialova. K tomu ladilo jeho černo fialové tričko a na tom do poloviny zapnutou černou džínovou košili, kde na rameni měl ve fialových a rudých barvách natisknutých několik růží. A završil to černým značkovým kloboukem Fedora - který mimochodem nosí třeba Ne-Yo, Bruno Mars či rovnou sám MJ. Vypadal podobně, jako měl na fotce s Rihannou, ale tenhle byl víc elegantní.
"Ne, jen jsem tě chtěl skvěle doplňovat," mrknul na mě a přitáhl si mě k sobě. Jednou rukou si mě přitlačoval k sobě a druhou mi položil na zadek.
"Omyl, to já doplňuju tebe. Nevím, jestli skvěle, ale snad aspoň doplňuju," usmála jsem se a políbila ho lehce na rty. Justin ale polibek prohloubil, až se mi podlamovala kolena.

Bylo přesně 10:25, takže to opravdu stíháme jen tak tak. Člověk by řekl, že se to ani stihnout v tomhle frmolu nedá. Omyl. Nastoupili jsme už do předem připraveného černého auta, jehož značku jsem znovu nestihla postřehnout - ale to snad nevadí. Chytili jsme se za ruce ještě, než jsme vystoupili. Pomohl mi i vystoupit a pak jsme se po replice červeného koberce dostali až ke vstupnímu vchodu, který moc dobře známe.

"Elizabeth! Elizabeth!" řvaly na mě celkem známé hlasy. Okolo byl děsný povyk. Nebyly tu jen fanynky Justina, ale i Ushera, Sterlinga, Logana, Davida a všech ostatních hvězd, o kterých dnes ještě uslyším.
"Marry? Tome?" zasmála jsem se, protože vidět své dávné přátele, se kterými se vidíme už jen jednou za rok (přátelé ze základky, kteří se odstěhovali ze Stratfordu, jsou to sourozenci) a to na třídních slučkách.
"Elizabeth! No my pokoušeli štěstí, zda tě tu uvidíme," zasmála se Marry a objala mě i přes ty zábrany, co tam jsou. V tu chvíli se za mnou vrhlo asi 5 velkých bodyguardů, kteří se mě snažili od Marry odtrhnout, a taky se jim to povedlo. I když jsem na ně řvala, že jsou to mí přátelé, neposlouchali mě.

Takže jsem rychle utíkala za Justinem, ten mi v tom snad pomůže.
"Justine? Pamatuješ si na Marry a Toma?" zeptala jsem se ho, když podepisoval jedné holce její deník.
"No jasně… proč?" podíval se na mě a začal se rozhlížet, zřejmě pochopil. "Oni jsou tady jo? A kde?" "Támhle!" ukázala jsem mu Marry a Toma, jak na nás horlivě mávají a tváří se, jako by jim za chvíli měli prasknout všechny kosti v těle. Není divu.
"Dostaneme je odtamtud?" prosebně jsem se na něj podívala a doufala, že opravdu ano.
"Určitě. Když někoho poprosím já, udělají to pro mě… snad." To bylo poprvé, co jsem viděla Justina tak trochu nejistého. Takže jsem zjistila, že pokud je Justin v ruchu a velkým hluku, nedokáže být moc svůj a není si jistý v ničem. No to jsem to zjistila teda hodně brzo!

Nakonec ale všechno dopadlo dobře. Marry a Tom se dostali za zátarasy úplně v pohodě, všichni se pro Justina mohli roztrhnout, a když tamti bodyguardi viděli, že se Marry a Tom vytahují z toho chumlu lidí, přišli se dokonce JUSTINOVI omluvit, že MĚ táhli pryč od "fanoušků". Na tohle si budu muset asi zvyknout.

O pár minut později dorazil Scooter, Justinův hudební producent, ke kterému si je vztahově velmi blízko. Jsou to něco jako nevlastní bratři - vlastně se takhle i oslovují. Justin se dal do řeči se Scooterem a já samozřejmě nemohla být pozadu.
"Čau Scootre! Musím ti konečně představit svou holku!" zasmál se Justin a plácnul si se Scootrem na pozdrav.
"Těší mě," usmál se Scooter, "já jsem Scott, ale přátelé mi říkají Scooter. Stačí si jen vybrat," mrknul na mě a podíval se na Justina, že teď je řada na něho.
"Tohle je Elizabeth Burns… známe se už od dětství… a je to moje přítelkyně," zopakoval rázně Justin a objal mě kolem zad. Já si se Scooterem podala ruku, kterou on náznačně políbil.

V tu chvíli jsem uviděla, jak se z povzdálí derou dovnitř Marry spolu s Tomem. Musím si s nimi popovídat, tolik mi to chybělo.
"Eli! No páni! Ty jsi den ode dne krásnější!" přivítal mě Tom s otevřenou náručí a pořádně mě objal.
"Nepřeháněj to zas, jop?" usmála jsem se a políbila ho na tvář.
"Netušili jsme, že tu bude i Justin," zasmála se Marry. Byla až moc nervózní. Justin pro ni už není jen jako kamarád. Je pro ni spíše jako nějaký idol, kterého má možnost jednou za uherský rok vidět (no kéž by!! :D).
"Nekecej! Proč bychom sem vůbec chodili?! Eli by přece sama nepřišla!" zasmál se Tom a drknul do své sestry.
"No a co jinak? Jak se vám tu v Atlantě líbí?" nahodila jsem jiné téma. Ještě nebyl takový rámus, abychom se museli překřikovat.
"Ale tak… jde to, že jo. Horší na tom je, že tu ještě pořád nikoho pořádně neznáme. Já debil furt chodím na nějaká místa, kde by se tak Justin mohl vyskytovat. Párkrát jsem přišla i k jeho domu, ale to mi bylo blbý…" "No a já jí říkal, ať tam prostě jde, zaklepe a Justin si ji bude pamatovat! Prostě mě neposlouchala!" zasmál se Tom a objal Marry kolem ramen.
"Marry… máš děsný štěstí, že ho máš," mrknula jsem a ukázala na jejího bratra. To štěstí opravdu má.

"Raz dva, raz dva, raz dva tři, je mě dobře slyšet?" ozývalo se z reproduktorů, rozmístěných po celém obrovském sále. Hledala jsem Justina, který na mě mával, ať jdu za ním. Rozloučila jsem se s Marry a Tomem, popřála jim, aby si to tu pořádně užili a šla za Justin, který ke mně natahoval ruku. Chytila jsem se ho a vydali se společně k pódiu.

Tlačenice to byla sice pořádná, ale aspoň jsme se dostali až k Usherovi, který seděl na pohodlné židli v první řadě a vedle něho bylo jen jedno volné místo.
"Sedni si na mě," pošeptal mi Justin, sedl si na židli vedle Ushera a přátelsky se objali.
"JB, dlouho jsme se neviděli! Proč jsi furt tak zaneprázdněnej?" divil se Usher a pozdravil mě úsměvem - ten jsem mu samozřejmě oplatila.
"To víš… je volno a já si musím užívat rodiny a tady Eli," chlubil se, jako kdyby na to byl opravdu pyšný. Až teprve teď jsem si uvědomila, že mě opravdu miluje. Opravdu z čisté lásky. To na něm zbožňuju.
"No tak to chápu," mrknul na mě a poplácal mě lehce na rameni. "Hlavně se o něj dobře starej," usmál se a začal věnovat pozornost řediteli té firmy, která zařídila tuhle velkou šarádu. Posadila jsem se na Justinovu jednu nohu a opřela se o něj. Sedělo se mi sice hodně nepohodlně, ale když mě objal kolem pasu a stiskl mé dlaně v těch svých, vnímání nepohodlí bylo najednou pryč.

"Takže rád bych vás přivítal na této důležité akci. Chtěl bych vám hlavně říci, že tentokrát se tento 5. ročník koná opravdu ve velkém. Ze všeho nejvíce bych chtěl poděkovat celebritám, které se do celého tohoto "týdne se všemi" zapojí na své vlastní náklady. Jako je třeba Justin Bieber, který se zároveň stal naším hlavním partnerem!" řekl na úvod a Justin si musel stoupnout. Takže já si rychle klekla, abych nestála s ním. Tenhle prostor patří jemu. Na stranách sálu stálo vždycky snad 10 fotografů a fotili, jako kdyby to byla akce století.

Znovu jsem si sedla zpět na Justina a sledovala, jak postupně děkuje i Loganovi, Davidovi, Seleně a nakonec i… Sterlingovi a Demi Lovato. Tak nakonec oni tady byli spolu, ale Demi zřejmě dorazila později. Najednou se mi nezdál ten náš plán, jak sesadit Selínu ze svého vlastního trůnu, tak dokonalý. Připlete se do cesty mnoho lidí, se kterými jsme nepočítali. Nedá se říct, že ten plán byl dokonalý i od chvíle, kdy se vymýšlel a pak i dokončil… ale byla jsem ráda, že to Selena aspoň trochu schytá.

Když úvod skončil, na pódium se dostavili Justin spolu s Usherem. Ředitel té charitativní společnosti chtěl, aby se na pódiu vystřídalo co nejvíce zpěváků v co nejkratším čase. Takže Justin se spojil s Usherem a zazpívali píseň Somebody to Love. No můžu říct, že na živo to mělo takový grády, který jsem už hodně velkou dobu neviděla.
Po nich šla na řadu Selena s Demi. Selena začala zpívat svou A Year Without A Rain a na to hned navázala - sice nevím, jak se jim to povedlo - Demiina písnička Don't forget.
Měly to celkem hezké, ale kdyby tam Selena nebyla, bylo by to lepší. Justin mě naštěstí začal pevně tisknout k sobě až poté, co Selena dozpívala a nastoupila Demi. Její hlas byl boží a s Justinovým silným objetím byl boží ještě víc.

Popravdě… v ten večer tam bylo tolik pití, tolik lidí a tak hlasitá hudba, že už si ani nepamatuju, co přesně jsem tam dělala. Vůbec nevím, jestli jsem se vůbec něčeho napila, ale myslím, že ne. Ráno jsem se probudila s bolestí hlavy a celého těla. Měla jsem ten pocit, jako kdybych své chování večer víc než přehnala. Ale neopila jsem se - to jsem věděla jistě.

Justin vedle mě seděl a díval se před sebe. Ležela jsem v posteli v našem pokojovém apartmá. Pomalu jsem se posadila a chytla se za hlavu. Děsně mě třeštila.
"Stalo se něco?" podívala jsem se na něj a on mě bez jakéhokoliv slůvka objal.
"Nic, Eli. Jen toho je na tebe moc," zašeptal mi do ucha a hladil mě po vlasech.
"To mi jako chceš říct, že se nic nestalo, ale že je toho na mě moc? Trochu to nedává smysl. Takže kápni božskou…" zamračila jsem se a odstrčila ho od sebe. On se na mě vážně podíval a pak spustil.

"Šli jsme spolu tancovat. Hudba se rozjela na plný pecky, Scooter flirtoval s Marry, i když už byl trochu pod vlivem alkoholu. My jsme nic nepili, byli jsme úplně v pohodě. Usher, ten se někam vytratil a ostatních jsem si už nevšiml. Já vnímal jen tebe a tvé oči. Pak se mezi nás nějak vmísila Selena. Sarah mě od tebe úplně odřízla, takže jsem najednou nevěděl, o co jde. Většina návštěvníků byla kuřácká, větráky do místnosti vpouštěly vanilkové kouře a mně z toho brzy začaly pálit oči. Byl jsem úplně dezorientovaný… a ty jak se zdálo, taky. Selena ti něco říkala a ty jsi na ni jen koukala. Odkývala si jí všechno, co ti řekla. Ona se pak naštvala a vrazila ti facku. Všimli si toho všichni novináři, který byli v blízkosti 10 metrů, a že jich tam bylo požehnaně.

Víš, že v našem plánu bylo to, že spolu budeme, jak nejvíc to půjde, budeme se líbat přede všemi a hlavně před Selenou, aby to pořádně viděla. Pak Selena přišla ke mně, omotala mi ruce kolem krku. Chtěl jsem ji od sebe odstrčit, ale ona se mě prostě pustit nechtěla. Sarah šla za tebou a podepírala tě. Jako by obě věděli, co s námi je.

Zlato věř mi, že jsem byl úplně mimo sebe, jako kdybych vypil několik panáků zelený a do toho smíchal rum, becherovku a šampaňský."

A já mu věřila. Koukala jsem, co mi to vůbec řekl. Je tohle vůbec pravda? Počkat. Nikdy se mi tohle nestalo. Pak jsem si vzpomněla, že nám číšník přinesl pití - no přišlo mi to úplně normální, napít se během tance. Třeba do toho Selena nejdřív něco dala.

"Justine… to je v pohodě. Hlavní je, že se nám nic nestalo, ano?"
"No… on je tu ještě jeden problém… vůbec nevím, jak jsme se sem dostali… a pokud něco špatnýho bude v novinách, jsem v háji," zanadával Justin, naštvaně vylezl z postele a přešel k oknu. Měl na sobě jen to triko z noci a boxerky.
"To si ani nepamatuješ, jak ses do poloviny svlékl?" Podívala jsem se i na sebe a zjistila, že mám jen podprsenku a kalhotky. "A jak já?!" zanadávala jsem.
"Ne… to jsem udělal hned, jakmile jsem se probral. Triko by se ti mohlo pomuchlat a silonky zase roztrhat. Asi by nebylo příjemný se v tom rovnou i probudit," vysvětlil Justin a smutně se na mě podíval.
"No nechceš mi říct, že nám Selína jako naschvál dala do pití něco, co tě dostane do kolenou, ne?" zasmála jsem se. No zdálo se mi to jako úplná blbost.
"Ne… to říct nechci. Myslím, že jak nejsi zvyklá na alkohol, tak ty míchaný koktejly - mimochodem přinesli nám jich několik - jsou totiž tou největší zrádností. A pak taky ten rámus…"
"No jo Justine. I kdyby se v tom míchal silnej alkohol, nikdy se mi nestalo, že bych si něco nepamatovala. Navíc, bylo by mi teď blbě," zasmála jsem se a ukázala, ať jde ke mně. On pomalu odešel od okna a sednul si naproti mně na postel. Já ho rychle objala a hladila po zádech. Položila jsem si hlavu na jeho rameno a doufala, že už to nebudeme řešit.

V tu chvíli někdo začal zuřivě klepat na dveře.
"Justine?! Otevři ty dveře, krucinál!" Byl to Kenny.
"Co tu dělá?" divil se Justin a začal tušit, v čem je průšvih. Vstal z postele, já taky a rychle přeběhla do koupelny, kde jsem na sebe vzala obyčejný tepláky a bílý tílko a on mezitím šel Kennymu otevřít.
"Můžeš mi vysvětlit, co má tohle znamenat?" zařval Kenny a hodil mu noviny přímo do tváře.

Já rychle přišla z koupelny a pozdravila Kennyho.
"Ahoj. Ty se moc neusmívej, Justin v tom totiž není sám," upozornil mě výhružně Kenny. Až na to, že jsem se neusmívala, tak se celkem trefil no.
"No přečti to nahlas!" řekl už celkem klidně Kenny, když Justin valil bulvy na novinový titulek.
"Nezletilý Justin Bieber se opil na charitativním večírku!" zněl velký černý nadpis hned na titulní straně. "No to si dělají srandu! Já ožralej nebyl!" zanadával Justin a začal číst článek.
"Justin Bieber (16), který je autorem nejsledovanějšího videoklipu na YT, se včera přibližně kolem 11 hodině večerní neudržel a na charitativním večírku to tak trochu přehnal s alkoholem. Tajné zdroje také uvádějí, že jeho divoká noc neskončila ani po cestě do hotelového pokoje, kde se svou přítelkyní zřejmě tráví svou první noc. Že by Baby-zpívající Bieber konečně dospěl? Jeho přítelkyně, Elizabeth Burns (16), na tom s alkoholem nebyla o moc lépe. Sice se ve svém tanci nemotala, jako její přítel Bieber, ale za to to pořádně schytala od Disney Star, Seleny Gomez (18).

V jeden moment k ní totiž tato slavná osobnost přišla a chvíli spolu vedly dialog, při čemž to vypadalo, jako že Burnsová v sobě už pár kapek alkoholu měla. Poté se z ničeho nic Gomézová natáhla a vrazila Burnsové pořádnou facku. Svědci, kteří stáli hned vedle nich tvrdili, že během konverzace došlo k nadávkám a několikrát vyslovovaném jméně Justin ze strany Gomézové. Každý potvrdil stejnou věc a to především tu, že Gomézová a Burnsová mají zřejmě společnou lásku."

Já na něj koukala jak péro z gauče. To, že jsme byli trochu mimo se může vysvětlit i jinak. Nevěřím tomu, že jsem se ožrala. Ale taky se mohlo prostě stát to, čeho se oba bojíme. Že jsme se opravdu opili. Ale ten, kdo ten článek psal, je totální magor. Takhle zapáleného člověka jsem ještě opravdu neviděla. Ale co bylo horší, pomalu jsem si začala vybavovat, co mi Selena říkala. Vypadá to, že jsme opravdu byli jen mimo z té hudby. Bylo to zřejmě to konečné dostavení únavy. To to všechno vysvětluje.

"Elizabeth, být tebou, radši bych se držela dál od Justina. Taková kráva, jako jsi ty, na něj nikdy neměla šanci a pokud si myslíš, že se mi můžeš jakkoliv pomstít za to, že jsem se k Justinovi nechovala zrovna nejlépe, jsi mimo. Myslíš si, že jsem debil a nepoznám, že na mě něco připravuješ?" A na to jsem jí zřejmě kývla. Pak se asi naštvala a… vrazila mi facku. Ksakru proč já se jen nebránila.

"A co policie? Bude se to nějak řešit? Protože my jsme opravdu nepili," řekl potichu Justin a pousmál se.
"No chce provést dechové zkoušky. Dorazí za 10 minut…" řekl Kenny a podíval se na hodinky. "Tak ne… už za 5," zamračil se a podíval se na Justina. "Dejchni na mě," rozkázal mu a Justin tak rychle udělal.

"Jediný, co ti z pusy táhne, je smrad z rybí pomazánky. Příště jim to tam už nevyžírej, buď tak laskavej," zasmál se Kenny. "Jdi si vyčistit zuby. Sice ti to moc nepomůže, ale bude to tak lepší," ukázal na koupelnu a otočil se ke mně. "Teď dejchni ty," rozkázal znovu, ale já se trochu bála. Koktejly jsme tam měli, ale přece by nepodávali alkoholické nápoje někomu nezletilému a ještě k tomu slavnému. A k tomu to byla přece organizace od charity. To by neudělali.

Dýchla jsem na něho a ten se jen usmál. "Tak tobě z té pusy dokonce i voní… takže doufejme, že jsme neměli opravdu ani loka," nadzvedl obočí a podíval se ke koupelně, ze které vycházel Justin. Sedli jsme si na pohovku a ve strachu čekali. Pak zaklepala policie na dveře.
"Pokud tohle zjistí novináři, jsem mrtvý muž," poznamenal Justin a první strážník se usmál.
"Nebojte, nikdo o tom zatím neví. Pokud nenadejcháte žádnej alkohol, budete volní." A tak to i proběhlo.

První dali dýchnout Justinovi. Ten opravdu neměl ani trochu. Pořádně si oddychl a stiskl mou ruku. No v takovém maléru jsem opravdu nikdy nebyla. Uvidí se. Pak jsem dýchla já a najednou to zapípalo. U Justina to takhle nedělalo.
"Ale já opravdu nepila!" vylekala jsem se a podívala se na ukazatel. Opravdu jsem tam měla setinu promile. To je kravina!
"Chci dejchnout znovu!" řekla jsem jim a oni kývali hlavou, že ne.
"Tak co s vámi?" podíval se na mě jeden z těch 3 strážníků-
"Já chci znovu!" "No tak jí to dejte znovu, ne? Práva snad má," promluvil Justin a já znovu dýchla. Vděčně jsem se k němu usmála a strážník pak spustil - zase na Justina - že se omlouvá, ale že to prostě sem tam trochu blbne a u jeho přítelkyně to zrovna mělo svojí chvilku.

Já byla tak vytočená, že se vůbec neomluví mně. Už podruhé.
V 1 hodinu jsme měli být v kanceláři toho ředitele charitativní společnosti. Dorazili jsme tam ještě půl hodiny předtím. Z plánu, jak to Seleně zavařit ještě víc, než se stalo, se sešlo. Popravdě… už teď bude makat o 106. Co víc si přát, ne?

Ten chlápek nejdřív naštvaně spustil, že měl vědět, že se něco takového stane. Ale spustil to opravdu neoprávněně. Když mu Kenny všechno vysvětlil, který s námi mimochodem jel naštěstí taky, tak se ředitel konečně uklidnil.

"Takže ve 13:30 máte být v Brooklinské ulici 116 Holubí dům. Je to dětský domov, kterému se budete věnovat od hodiny setkání do 20:00. Další den přijedete do toho domu, kde se s nimi rozloučíte, dáte jim nějaké dárky - jak vy budete chtít. A pak přijedete znovu sem a dám vám instrukce. Vaši partneři se svými doprovody už čekají před vchodem do této budovy v černém Rangeru. Přeju vám hodně štěstí… ty děti jsou opravdu kouzelné," usmál se a ukázal nám na východové dveře.

"Tak tohle se zvládlo… ti novináři jsou ale rychlí," zasmál se Justin, když jsme stáli ve výtahu a čekali, až dorazíme do přízemí. Nastoupili do auta, kde jsme byli ihned zasypáni otázkami od Niky, Annie, Logana a Davida. Selena seděla vedle Sarah a Demi v úplně zadní řadě sedaček a zdála se trochu nervózní. Že by ji ten dnešní článek rozrušil? Její pomsta se tak trochu nepovedla. Zřejmě nečekala, že oba budeme, jako kdybychom právě spadli z Marsu - díky Bohu za to!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 domca006 domca006 | 10. february 2011 at 11:20 | React

Boží..!! :))) já už nevím co sem psát..to nejde vyjídřit slovy..! :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama